Володимир Кухар Українська Альтернатива

Володимир Кухар Українська Альтернатива

Київ: земля для АТОвців - темний ліс

4 грудня, 2016

 

Родини загиблих бійців АТО і героїв Небесної сотні ображати не можна.
Протягом минулого тижня родинам загиблих бійців АТО повідомляли про розмітку на місцевості ділянок у Биківні. Заохочували приїхати з півтораметровими кілками та стрічками і розмітити відведені їм ділянки. Батько мого загиблого однокашника по 12 батальйону, сам військовий з роду-племені, у п'ятницю поїхав у засніжену Биківню. Разом з геодезистами він та інші рідні загиблих поставили свої кілки з раніше поставленими меншими "чорновими" кілочками.
Яке ж було здивування, коли у неділю на місці ділянок не виявили не тільки своїх кілків, але і табличок на деревах із написами про те, що це - ділянки родин бійців, загиблих в АТО.
Так, ділянки виділені Київською міською владою посеред досить густо насаджених дерев - називай це лісом чи не називай. Вибачте, друзі-екологісти, я з повагою, але зараз - не про дерева.

У зв'язку з цим кілька запитань саме до Київської міської влади і правоохоронців.

1. Які потвори познімали кілки і таблички?
2. Чому міський голова Кличко і Київрада не знайшли жодної іншої ділянки у Києві, окрім суперечливого з кількох позицій (екологія, незахоронені рештки тіл репресованих) місця у Биківні?
3. Чи є перспективи ефективного використання виділених ділянок за призначенням, а не використання шанованих пільгових категорій Громадян для здійснення приватних проектів?
4. Чому всюди, де на землю претендують ветерани АТО, на землю також претендують прокуратура, міліція, судді, і чому у цих суперечках завжди перемагають самі знаєте хто?
5. Хто у КМДА відповідає за питання АТОвців? Який статус 115 кабінету у КМДА і чи не є його чесна робота спробою влади прикритися від критики через її, влади, недоброчесну та корумповану діяльність?
6. Коли буде утворена координаційна рада з питань АТО при КМДА? Коли цю раду очолить незаангажована, відносно порядна людина, а не оббивачі порогів та полководці-корєша?
7. Земля - таке питання, що хлопці за нього і порвати можуть. Коли мер і міська рада вирішать питання землі для АТОвців? Якщо не можуть виділити землю, то коли буде механізм грошових компенсацій, обіцяний мером В.Кличком? Коли будуть кошти на реалізацію цього механізму.
8. Окреме питання особисто до Віталія Кличка: чому на цікаві для вас особисто забудови місце у Києві є, а родинами загиблих в АТО і родини героїв Небесної сотні понукають вже три роки?
9. І ще до Віталія Кличка: чому, маючи однопартійців-соратників у Верховній раді, ви не ініціюєте законодавство про передачу частки у новобудовах для соціальних потреб - так зване соціальне житло?

Володимир КУХАР, офіцер резерву ЗСУ, 12 батальйон, голова ГО «Українська альтернатива»