Володимир Кухар Українська Альтернатива

Володимир Кухар Українська Альтернатива

Біографія Кухара Володимира Богдановича

1 січня, 1970

Прізвище, власне ім'я та по батькові: Кухар Володимир Богданович.


Число, місяць, рік і місце народження: народився 3 жовтня 1971 року у селі Верхній Іванів Тернопільського району Тернопільської області (з 1990 р. – Івачів Горішній).

Громадянство із зазначенням часу проживання на території України: громадянин України (від народження). Протягом останніх 5 років проживаю на території України.

Відомості про освіту: Освіта вища.

Закінчив Тернопільську школу №19. Закінчив Львівський державний університет - 1989-1994 рр. (диплом; історик, викладач історії).

Магістерський ступінь з політології Центральноєвропейського університету (CEU, Будапешт, Угорщина, 1994-1995).

Магістерський ступінь з європейських студій Центру європейських студій Боннського університету (ZEI, Німеччина, 1998-1999).

Рідна мова - українська. Вільно володію англійською, польською, російською.

Відомості про трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи: Голова Громадської організації "Українська альтернатива".

Досвід роботи: радник, прес-секретар Голови Національного агентства України з питань розвитку та європейської інтеграції (1996-1998, 1999-2000). Керівник проекту Українсько-Центральноєвропейський парламентський круглий стіл Київського центру міжнародного Інституту досліджень «Схід-Захід» (EWI, 2000-2001). Менеджер у парламентському проекті Програми розвитку ООН «Доброчесність на практиці» (2002). Заступник директора департаменту - начальник відділу взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю (прес-служби) у Державному комітеті України з регуляторної політики та підприємництва при помаранчевих урядах (2005-2009). Керівник інформаційно-аналітичного відділу в Апараті Центрального проводу Народного руху України (2010). Аналітик у Фонді «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (2010).

З середини серпня 2014 року - військовослужбовець Збройних сил України, мобілізований добровільно. У серпні-вересні разом з 12 батальйоном територіальної оборони служив під Луганськом, вересні-жовтні - поблизу річки Сіверський Донець, у листопаді командував блокпостом у Новоайдарському районі. У грудні-січні - на переформатуванні у навчальному центрі "Десна" Чернігівської області. Старший Лейтенант, заступник командира роти по роботі з особовим складом. 


Відомості про громадську роботу (у тому числі на виборних посадах): Громадська організація «Українська альтернатива» (з 2010 - дотепер, зареєстрована у липні 2013). Проводжу зустрічі, круглі столи – популяризую в Україні позитивний світовий досвід реформ.


Партійність: Безпартійний

 

З дружиною Лесею і синами


Склад сім'ї: Одружений.

Дружина: Харченко Леся Анатоліївна. Маю двох дітей: Кухар Назарій Володимирович та Кухар Остап Володимирович.

Адреса місця проживання: 01042, м. Кив.Resume in English:

https://docs.google.com/document/d/1V6xjnWkhT7UDKmkiE6Yzn0qpPN-Paa5wE85EfTP17rM/edit